ÇİN TOPU NEDİR

Son zamanlarda evliliklerde çiftler arasında gerek stres gerek cinsel performans düşüklüğü nedeniyle boşanmaya kadar varan büyük problemler yaşamaktadır.Bunun sonucunda özellikle erkekler bu sorunu yaşadıklarında çözümü internet üzerinden gizli ve güvenilir adreslerde arıyorlar. Doğal bitkilerin karışımından elde edilen çin topu, herhangi bir ilaç maddesi barındırmamakla beraber, iktidarsızlık ve ereksiyon problemlerine de hiçbir yan etki vermeden çözüm olabiliyor.

Komple bitkilerin birleşmesinden ortaya çıkan çin topu, insanlara kesin çözümlerle birlikte gelirken, ayrıca gün içerisindeki yaşanan sıkıntılar da çözüm bulabiliyor. Gün içerisindeki halsizlik ve bitkinlik gibi problemleri de zamanla yok etmeyi başaran çin topu, cinsel ilişkide yaşanabilecek tüm kötü durumları da tarihe karıştırıyor. Cinsel isteksizlik, ereksiyon problemi, erken orgazm, düşük performans, iktidarsızlık ve güven problemi gibi problemler, tamamen doğal bir yöntemle ortadan kalkmış oluyor. Siz de partnerinizi mutlu ederek, çin topu sayesinde hayatınızı daha farklı bir boyuta çevirebilirsiniz. Partneriniz mutlu oldukça siz de mutlu olacaksınız ve zevkin en doruk noktasını aynı anda yaşayacaksınız. Yuvanızı bozmak yerine, çin topuyla yuvanızın temellerini daha da güçlendirmeye hazır olun.

Kullanımı

Çin topu, cinsel ilişkiden yarım saat veya 1 saat evvel kullanılmaktadır. Aynı zamanda sakıza benzer yapısıyla kutudan çıkan çin topu, ağızda bir müddet çiğnendikten sonra meyve suyu veya normal su yardımıyla yutulmalıdır. Tesirinin tam olarak kendini göstermesi için de, 1 saat önceden kullanılması tavsiye ediliyor.

Çin Topu İçeriği

Panax Ginseng

Carob Molasses

C Vitamini

Glycyrrhiza giabra

Kapsül

İçeriği bakımından baya zengin maddeleri içerisinde barındıran çin topu, katiyyen piyasada satılan ilaçlarla bir tutulamaz. Ayrıca çin topu bir ilaç değil, bitkisel bir güç takviyesidir. Bu sebeple yan etkilerden de uzak olmayı başaran çin topu, her yaş için gönül rahatlığı ile kullanılabilir. İlk keşfedildiği dönemlerde Uzak Doğu ülkelerinde kullanılan çin topu, yaklaşık 90-95 yaş aralığında bile rahatlıkla kullanılabilir. Kalp rahatsızlığı ve ağır rahatsızlık nedeniyle ilaç kullanan insanlar için, çin topu pek tavsiye edilmemektedir.

Teslimat

Ürününüzü sipariş verirken, ürünün adresinize gelmesini isteyebilir, yada kargo şubesinde alıcısını beklemesini arzu edebilirsiniz. Evinize gelmesini istemiyorsanız kargo şubesine giderek ürünü açıp kontrol ettikten sonra gönül ferahlığıyla teslim alabilirsiniz. Son dönemlerde meydana gelen dolandırıcılık ve sahte ürün problemleri sebebiyle güveni esas olarak alıyoruz  ve sizlere kargoyu kontrol etme olanağı sunuyoruz.

Ödeme Kolaylığı

Ürününüzü sipariş verirken, size en uygun ödeme seçeneklerinden birini kullanabilirsiniz. Arzu ederseniz Havale veya EFT yapabilir, dilerseniz kapıda kredi kartı ve nakit ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Gizlilik

Siparişini verdiğiniz ürününüz, itina ile paketlenir ve size ulaştırılmak üzere yola çıkar. Kurye veya kargo çalışanları, kargo içeriğini katiyyen bilemez. Bu sebeple gizlilik konusunda içiniz rahat bir biçimde siparişinizi verebilirsiniz.