Çin topu adından da belli olacağı şeklinde uzak doğu yani Çin den gelen ve uzak doğu ülkelerinde yıllardır kullanılan şifalı bitkilerin birleşimi ile meydana gelen geçmişi köklü olan bitkisel bir cinsel performans arttırıcı macundur. Çin topunun kendisiyle birlikte günümüzde 3 adı vardır bunlar Çin topu, Tibet sakızı ve Tibet atomudur. Eski yıllardan bu yana halen günümüzde kullanılmaya devam etmesi bu ürüne olan saygı ve itimatı kazanmakla birilikte işe yaradığını insanoğluın isteklerini karşılıksız bırakmadığını göstermektedir.

Çin topu kullanımının amacı günümüzde çokça artan cinsel performansta düşüklük istenilen hayal edilen neticeların alınamaması çiftler içinde memnuniyetsizlik oldukça rastlanır bir hal oldu. Seks ve seks yaşamın en önemli bir parçası olup çiftler içinde görünmez bir bağ oluşturur ve buna bağlı bireyler arasındaki huzursuzluğun, mutsuzluğun olmadığı bir ilişkiye adım atarlar. Cinsel hayatımızı da gün içinde yaşamış olduğumız iş hayatımızda stres, yorgunluk ve yoğun bir gün geçirmek benzer biçimde faktörler etkilemekte olup yoğun iş temposu ve yorgunlukla beraber isteksizlik, iktidarsızlık söz mevzusu olabilir ve bunun için Çin topu kullanımı oldukça cinsel yaşamımıza etki eder ve düzene sokabilir. Tibet sakızı bitkisel olmasıyla beraber cinsel performansa yaptığı etkisinde bırakır yardımıyla gün geçtikçe ilgi görmesini sağladı. Diğer cinsel ürünlere bakılırsa kimyasal olmayıp bitkisel olmasıyla beraber yan tesirleri fazla görülmeyen sağlığa zararı olmayan Çin topu biroldukça cinsel problemi çözmektedir.

Çin topunun yararları çok olmasıyla birlikte bu yararlarından en başta tabi ki de cinsel yaşamımıza olan etkisi cinsel birleşimimizi renklendirmesidir. öteki cinsel sağlık problemleri olanların da ve bu sıkıntıların sertleşme, ereksiyon haline geçememe şeklinde büyük dertlere de faydası olduğu gözlenmiştir. Tibet atomunun muhteviyatında bulunan şifalı bitkiler sayesinde erkeklerde sperm sayısında bir yükselme olduğu da söylenenler arasında yerini alıyor.

Çin topu cinsel isteksizlik için üretilen insan sağlığına zararı olmayan bitkisel bir macun olup istediğiniz neticeları elde etme imkanı veren seks macunu diyebiliriz. Kullanımı sonrası yatakta isteksiz olan cinsel birliktelikte kendine güvenemeyen çiftler ve bireyler için birebir olan Tibet sakızının kullanımı da çok rahat olup süratlica kullanılır. Bitkisel macun şeklindeki Tibet sakızı cinsel ilişkiye girmeden macunun yarısı veya tam ölçü (0,5- 1) oranında ağız yolu ile çiğnenip öğütülüp su benzer biçimde asitsiz ve alkolsüz içeceklerle içilmesi macunun yapısındaki bitkisel karşımdan dolayı acımsı tadı geçirip yutulmasını kolaylaştırabilirisiniz. Çin topunun kullandıktan sonrasında 36 saat etkisi sürdüğü için gün içerisin de 1 defa kullanılması yeterlidir

Bir Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*